Strony

środa, 18 stycznia 2012

Pozytywizm


Ferii jeszcze mamy dużo, trzeba jakoś wykorzystać ten wolny zimowy czas. Na razie spędzamy je na aktywnych spacerkach,  w lesie nie niema zbyt wielu rozproszeń w ćwiczeniach spacerowych Dot jest skoncentrowana na mnie. Od przed wczoraj ćwiczymy równanie, a konkretnie siadanie przy nodze, mamy za sobą 3 sesje, jestem zadowolona z postępów, chociaż mam nadzieje że w końcu będzie siadać jeszcze bliżej mojej nogi. Równie dobrze idzie nam zostawanie, co prawda nie jest to rzecz nowa, ale coraz dalej odchodzę i wydłużam czas. Tak więc czując pozytywizm będziemy nadal szlifować i kontynuować nasze szkoleniowe zmagania.


Co do Agility może poniektórzy wiedzą że dążę do tego mimo że nie mamy zbytnio na razie możliwości spróbowania tego sportu na poważnie, zadowalamy się hopkaniem przez nogi tudzież własne hopki, ćwiczymy slalom, swoją drogą chyba czas żeby skorzystać z naszego ogródkowego slalomu. Jedynie palisady i wszelkie kładki są nam obce, ale na pewno to zmienimy jesli tylko będzie taka możliwość.

5 komentarzy:

 1. Taką kładkę czy palisadę, można wykonać właściweie z kilku bezużytecznych desek. Nawet nie musisz ich skręcać ze sobą. Wystarczy, że na jakimś pudle ułożysz te dechy i tyle. Nie muszą być tradycyjnego rozmiaru, mogą być mniejsze. Powodzenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w ćwiczeniach ;)
  Fajne fotki ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uczycie się równać? :) Fajna sprawa, myślę, że u nas to po części niemożliwe ale też spróbujemy :)Spróbuj sama zrobić tor do agi, na pewno Ci się uda ;]Śliczne zdj. , widać, że w ferie trochę odpoczywacie :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiesz, ze strefówek najłatwiej zrobić kustawkę - podejrzewam, że byłaby najbezpieczniejsza ;)
  U nas też raczej pozytywnie ;)
  Pozdrowienia ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. życzymy szczęścia w agility;)
  My za jakiś miesiąc dopiero ferie mamy ;(((
  BUUUU! szkolna nuda;p

  OdpowiedzUsuń