Strony

niedziela, 16 czerwca 2013

Wakacje are coming...

Czerwiec, czerwiec, czerwiec...... Coraz bliżej, jeszcze tylko 2 tygodnie, i nadejdą te wyczekane wakacje, a co za tym idzie, w końcu coś będziemy robić! Moje plany wiosenne.. hm jakby to powiedzieć, lekko nie wypaliły i w sumie nic sie nie działo ciekawego, za to plany na wakacje stają się coraz bardziej klarowne. Co więcej, już 29.06 na dobre rozpoczęcie wakacji, podbijamy Łódź! Czeka tam na nas bardzo speszyl osoba,  kosmiczny pies z hawany i uroczy zaganiacz owiec, potocznie zwany border collie. Po powrocie nie ominie was soczysta relacja z wszystkiego.. (no może prawie wszystkiego) i masa zdjęć!

Potem przewiduję wystawę CACIB w Warszawie w celach zdjęciowych, i w końcu obóz!
Jeśli ktoś jest ciekawy co u nas, to w skrócie powiem, że jest po prostu ok :D Jak w poprzednim poście opisywałam wychodzenie bez smyczy, to cały czas tak jest, i bardzo fajnie się z tym żyje. Dotka w ogóle zaczęła bardziej zwracać uwagę na mnie, tzn tak mi się wydaje, że jej terierskie 'mogę słuchać kiedy chcę', zostało trochę przygaszone i kiedy coś do niej mówię to jest reakcja :)

Także pozdrawiamy, i przypominajcie się ;)


3 komentarze:

  1. Super, super my z wieelką niecierpliwością czekamy na upragniony "urlop" , na razie trzeba się zadowolić weekendami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No plany fajniutkie :) My też z utęsknieniem czekamy na wakacje ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ależ jesteście tajemniczy ;) My też mamy plany na wakacje, ale one dla mnie się już zaczeły ;p

    OdpowiedzUsuń