Strony

piątek, 22 lutego 2013

Dobry westik, to wredny westik

Czekając na wiosnę, niektóre sprawy stają się coraz bardziej klarowne, część zdradzę, a część nie.
Najpierw trochę tzw. 'buludópy', czyli to co mnie irytuje, oraz skłania do działania. Nie chodzi o nic innego jak o zachowanie Doty. Przywołanie nigdy nie było idealne, aczkolwiek czasem było już naprawdę dobrze. Ostatnio natomiast miałam okazję się przekonać jak bardzo dużą olewkę jest ona w stanie na mnie rzucić, szczególnie w towarzystwie będących ze mną osób. Jej zachowanie można by porównać do dzikusa, zero zainteresowania nikim, kompletnie, a tym bardziej mną. Było to coś co wydawało się w moich oczach złośliwe, i bardzo mi się nie podobało. Myślę że jest to też w pewnym stopniu spowodowane tym że Doć się trochę rozpuściła, i zaczęła sobie za dużo pozwalać. Zaczynamy wobec tego pracę nad sobą, dużo nagradzania, dużo stanowczych działań, i nie obijania się. Czekamy na wiosnę jak każdy, a kolejną rzeczą jaką mogę się pochwalić, jest obóz w Annówce, ale jeszcze dużo czasu do wakacji :) 
Kolejne sprawy zdradzę nieco później coby nie zapeszać.
 

4 komentarze:

 1. Raz jest dobrze,a raz gorzej. Każdy dzień jest inny i z innymi wrażeniami,ale na pewno uda wam się naprawić przywołanie i Doti będzie wracać do ciebie bardzo grzecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. raz jest dobrze, a raz jest się gimbusem :PP

  wiki & Neska - neskowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. mam nadzieję, że poradzicie sobie w końcu z przywoływaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie rezygnuj. Musisz walczyć o swoje to w koncu terier(ka) wiem coś o tych wrednych bestiach. Mocno się musicie przyłozyć. Ja wołam Kore normalnym głosem jeśli nie reaguje troche wyźszym a jeśli ma kompletną olewkę całkiem niskim który jest raczej zarezerwowany do kary. Na ostatnie wołanie przychodzi żeby nie wiem co. Po prostu musi wiedzieć kto tu rządzi i na pewno nie jest to terier(ka).
  Zapraszam do mnie nasz blog nie gryzie :) Powodzenia w dalszej pracy z Doti.
  POzdrawiamy Kasia&Kora

  OdpowiedzUsuń